DĚTSKÝ OBCHOD

Mob.telefón: + 420 (2) 25850044

e-mail: info@kocarkysnu.cz

Zákaznická linka dostupná v pracovní dny od 9 °° hod. do 17 °° hod.

MOŽNOST DORUČENÍ

Tommee Tippee Kojenecká láhev closer to nature 2 x 260 ml

Tommee Tippee Kojenecká láhev closer to nature 2 x 260 ml
-13%

Tommee Tippee Kojenecká láhev closer to nature 2 x 260 ml

Lahvička antikoliková je s malým ventilačním otvorem na okraji dudlíků, který citlivě zabezpečí únik vzduchu z láhve a umožní plynulé sání tekutiny a zároveň snižuje riziko břišní koliky.

Přečtěte si více
Super cena: 399
Začátek: 15.08.2023   Do vyprodání zásob!
Není na prodej!

Podrobnosti

Charakteristiky:
Tommee Tippee je značka, která pochází z Anglie. Vyrábí plastové nádobí a kojenecké potřeby. Počínaje dětskou vysílačkou, kojeneckými antikolikový lahvemi, dudlíky pro děti, až po koše na pleny. Na každém kojeneckém výrobku značky Tommee Tippee najdete označení "BPA Free". To znamená, že tyto výrobky neobsahují žádnou z padesáti nejrozšířenějších chemikálií. Zdravotní nezávadnost je pro Tommee Tippee velkou prioritou. V zahraničí i českém trhu se stala značka Tommee Tippee běžnou součástí domácnosti s malými dětmi a je doporučená pediatry a porodními asistentkami.

Dudlík je vyroben z velmi jemného silikonu, který se během krmení napíná a prodlužuje způsobem podobným jak se chová prs matky během kojení. Teplá tekutina zahřeje savičku na příjemnou teplotu a také měkký konec dudlíku připomíná mateřskou bradavku, takže děťátko nepociťuje rozdíl mezi kojením a krmením z této speciálně navržené láhve.

Technická specifikace:
2 x kojenecká láhev 260ml
BPA 0%

 

U hygienických výrobků lze nákup odmítnout pouze u produktů v neotevřeném originálním obalu.

Údaje

EAN číslo
42252042

Podobné produkty