DĚTSKÝ OBCHOD

Mob.telefón: + 420 (2) 25850044

e-mail: info@kocarkysnu.cz

Zákaznická linka dostupná v pracovní dny od 9 °° hod. do 16 °° hod.

MOŽNOST DORUČENÍ

Výhody registrace:

SSL Certificate

Dětské kočárky

Babakocsi akcióPrvořadým úkolem při výběru dětského kočárku je zohlednit, kde a za jakých okolností se bude kočárek používat. Je třeba aby dítě do 6 měsíců bylo umístěno ve vodorovné poloze a tak by měly být upřednostňovány kočárky s hlubokou vaničkou. Je velmi praktické, když se po šesti měsících mohou předělat na sportovní sedačku. Pokud hodně cestujete, třeba přehodnotit výběr kočárku, který se vejde i do menšího zavazadlového prostoru.

Nabízíme perfektní, spolehlivé a praktické kočárky za přijatelné ceny. U nás najdete neustále akce na dětské kočárky, kde nejsou vyloučeny ani 50%-ní slevy. Ve výbavě najdete plno doplňků a k multifunkčním kočárkům přikládáme i různé dárky.

Všechny nabízené kočárky máme skladem, takže na ně nemusíte čekat. Lze se na ně podívat a přímo vyzkoušet v některém z našich obchodů, nebo pokud nemáte možnost navštívit naše kamenné prodejny, můžete si produkty objednat přes naši web stránku a pak je dopravíme přímo do Vašeho domova.

Nezřídka se stalo, že námi distribuované modely kočárků vyhráli ocenění v západních zemích, což svědčí o jejich dobré kvalitě.

dále