CENTRÁLNÍ SKLAD

Zákaznická linka:

Mob.telefón: + 420 (2) 25850044

e-mail: info@kocarkysnu.cz

Zákaznická linka dostupná v pracovní dny od 9 °° hod. do 16 °° hod.

Žádost o zpětný telefonát:

>>> Klikněte sem! <<<

MOŽNOST DORUČENÍ

Výhody registrace:

SSL Certificate

Vrácení zboží v Českej republike

Odstoupení ze smlouvy v Českej republike

15 dní čas na vrácení zboží

15 dní na zpracování požadavků na vrácení

 

Adresa návratu zboží:

Baby Webstore S.R.O. Nánanská cesta 36, 943 01 Štúrovo, Slovensko

Slovensko

 

  1. Kupující je oprávněn odstoupit od smlouvy do 15 dnů ode dne, aniž by uvedl jakýkoli důvod Přijetí zboží v souladu s ustanoveními zákona č. Ne. 102/2014 Coll. O ochraně spotřebitele Při prodeji zboží nebo služeb na základě smlouvy o vzdálenosti nebo uzavřeno mimo provozní prostory prodávajícího. Spotřebitel bude uplatnit právo na Stažení ze smlouvy s prodávajícím v papírové podobě. Spotřebitel může použít Formulář pro výběr. Pokud se rozhodnete tímto způsobem, pošlete nás spolu se zbožím Písemné prohlášení o odstoupení od dohody s číslem objednávky, datum Nákup a číslo účtu pro finanční vypořádání. V případě odstoupení ze smlouvy Kupující povinně informovat prodejce e -naříznutím a vrátit jej prodejci Zboží na vlastní náklady pro prodejce bez vad a v původním balení. Prodejce se zavazuje převzít zboží a okamžitě vrátit vrácené zboží Kupujícímu zaplatil částku.
  1. Zboží zašlete spolu s dokladem o koupi nejpozději do 15 dnů ode dne převzetí zásilky zpět na adresu Baby Webstore s.r.o., Nánanská cesta 36,943 04 Štúrovo, Slovensko. Při návratu prosím pošlete zboží Nevyužité, nepoškozené včetně připojené dokumentace, příslušenství atd. v původní balení. Pokud jsou dárky poskytnuty spolu se zbožím, kupující vezme na vědom si, že s tím je spojena smlouva o daru mezi stranami Kupní smlouva. Pokud kupující uplatní právo na odstoupení od nákupní smlouvy, Smlouva o daru ztrácí svou účinnost a kupující je povinen se vrátit s vráceným zbožím Související dary, které to poskytly. Při výběru ze smlouvy nese zákazník Poštovné náklady na vrácení zboží. Neposílejte zboží do hotovosti při dodání, tak Nepřijímáme zásilky.
  1. Prodávající se zavazuje vrátit kupujícího na cenu zaplacenou za příslušné zboží do 14 Kalendářní dny od data dodání zásilky. Fondy jsou vráceny na číslo účtu poskytnuté kupujícím při výběru od nákupu.